بین دو ترم!!!

سلاااااااااااااااام!!!!
امروز از بیکاری به این نتیجه رسیدم قالب وبلاگمو عوض کنم....کلا این تغییر و تحول رو دوس دارم بکشونم به اتاقم....انقد دوس دارم دکوراسیون اتاقمو عوض کنم...قراره فردا با مامان دس به کار شیم!!!!یه کم تنوع بعد از مدت امتحانا لازمه.از سه شنبه باید برم بیمارستان...امروز رفتم روپوش نو خریدم!!!!!مث بچه ها که روز اول مدرسه وسایل نو میخرن!!!!

چند روزه شدیدا دنبال آهنگ جدیدم واس عروسی داداش!!!!!همه کارایی که قبل از عروسی ارمغان میکردم دوباره داره تکرار میشه!!!!!صب تا شب صدای آهنگ تو اتاقم تا ته زیاده و واس خودم بیخودی خوشحالی میکنم!!!!!!نیشخند

و تنها کسی که واقعا خوشحاله از این قضیه مامانمه!!!!چون هر وقت آهنگ غمگین گوش میکردم و تو اتاقم تو تنهایی مینشستم خیلی غصه میخورد...خدا رو شکر الان روحیم بهتره....لبخند

پ.ن1:امروز یه ایمیل جالب واسم اومده بود با عنوان:7نکته برای خوشبخت "نشدن" در ازدواج!!!یه کم طولانی هست...ولی بخونین ضرر نمیکنین:

 

در این ایمیل می خواهیم شما را با راه های بدبخت شدن در ازدواج آشنا کنیم!

 

 

 

1– احساسی!

 

کاملااحساسی تصمیم بگیرید. در همان نگاه اول یک دل نه صد دل عاشق شوید. هرچه زودتر و شدیدتر شیفته طرف مقابلتان شوید، احتمال بدبختی شما بیشتر خواهد شد.

 

حتما شنیده اید که عشق آدم را کور می کند، خب این همان عشق کور است. وقتی این طور شیفته می شوید دیگر عقلتان از کار می افتد و بقیه ماجرا را هم خودتان بهتر می دانید!

 

 

 

2 – جرو بحث کنید

 

تغییر کنید. به محض شروع رابطه (یا حتی قبل از شروع آن!) شروع کنید به تغییر کردن. این تغییر باید در راستای علایق طرف مقابلتان باشد. بلافاصله دریابید که او چه جور آدمی است و فوری مثل او شوید. بعد هم هرچه او گفت بگویید: «من هم همین طور، عزیزم!» دقیقا همان چیزی شوید که او می خواهد. شاید فکر کنید این مکانیسم چندان موثر نیست، اما به شما اطمینان می دهم که هست: با این کار هم هویت خودتان را از دست می دهید، هم طرف مقابلتان را گول می زنید و هم بعد از مدتی دیگر نمی توانید تغییرات تان را حفظ کنید و خودتان می شوید و تازه اینجا شروع جرو بحث ها و اختلافات است! البته تاثیرات گسترده دیگری هم دارد که وقتی به این توصیه عمل کنید خودتان می فهمید.

 

 

 

3 – معیارهایی منطقی؟!

 

در معیارهایتان تجدیدنظر کنید. فهرستی از معیارهایتان را برای انتخاب همسر تهیه کنید. اگر مواردی مثل تفاهم داشتن، تناسب فرهنگی و خانوادگی، شخصیت مناسب و از این قبیل در آن بود بلافاصله آن را خط بزنید. کجای دنیا دیده اید که کسی با معیارهایی چنین منطقی و درست بدبخت شده باشد؟ معیارهای مهم تری مثل ماشین و خانه شیک، پدر پولدار، خوش تیپی و از همه مهم تر خوشگلی و جذابیت را جایگزین آنها کنید.

 

 

 

4 – حسادت کنید

 

چشم و هم چشمی کنید. ببینید دخترخاله لوس و پرافتاده تان با چه کسی نامزد کرده، بعد معیارهایی انتخاب کنید که پوز او را بزنید. مثلا اگر نامزد او پرادو دارد، مال شما باید بی ام و آخرین مدل داشته باشد. اگر پسرعمو با یک دکتر ازدواج کرده، فوری دست به کار شوید و به هر قیمتی که شده یک پروفسور برای خودتان دست و پا کنید.

 

 

 

5 – ساده لوح باشید

 

ساده باشید. اصلا منظورم از ساده بودن، ساده زیستی نیست، بلکه ساده لوحی است. به راحتی گول بخورید. همه حرف های طرف مقابل را – حتی اگر تابلو است که دارد خالی می بندد – با یک لبخند ملیح بپذیرید و تاکید کنید که او صادق ترین فردی است که در عمرتان دیده اید! به همه حرف هایش گوش کنید و هرچه از شما خواست انجام دهید. به طور کلی سهل الوصول باشید.

 

 

 

6 – دروغ بگویید

 

تا می توانید دروغ ببافید. خودتان نباشید. این بهترین فرصت است که می توانید همه آرزوها و آرمان های بربادرفته خود را زنده کنید! کافی است کمی در دریای وهم و خیال غوطه ور شوید و بعد هرچه به زبانتان می آید بگویید. از مسافرت های خارجی گرفته تا صداقت و نجابت و... درمورد خودتان، خانواده تان، دوستانتان، شغل و درآمدتان، محیط کاریتان و خلاصه هرچه به دست تان می رسد دروغ بگویید.

 

 

 

7 – وعده سر خرمن!

 

وعده های بی اساس بدهید. می توانید براساس دروغ هایتان وعده و وعیدهای واهی هم بدهید. اصلا نیازی نیست به میزان توانایی خودتان و امکان پذیربودن وعده ها حتی فکر هم بکنید. وقتی در کنار دروغ ها چهارتا وعده پوچ هم سوار شود، معرکه می شود!

 

اگر یکی، دوتا از این اصول را به کار ببندید، بدبخت شدنتان تضمین می شود.


 

/ 12 نظر / 21 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آرش

سلام خانمی حالت چطوره ؟ ایشالا که همیشه لبت خندون باشه [نیشخند] عجب راهنمای هایه با حالی . یه سیره دل خندیدم دستت درد نکنه خیلی جالب بود ای ول دوخملی[تایید] حتما به همشون عمل میکنم[قهقهه][قهقهه][قهقهه][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

إمادیوف

قالب که خیلی قشنگه خوب کاری کردی کلا تنوع داشتن روحیه آدمو شاد میکنه.

رضام

به سلامتیه همه اونایی که این روزها درگیر خریدن کادو ولنتاین نیستن..! ولنتایمت !!!!!!! [نیشخند] مبارک[پلک]

آرمبن

من یبار تو این پستت نةر دادم نظرم کوشش؟